Novinky

01.02.2018 Hledáme šikovné oddílové vedoucí na dětský tábor

Hledáme šikovné oddílové vedoucí na dětský tábor Tajuplný ostrov na Vladaři u Žlutic v termínu od 30.6 do 14.7. Nabízíme práci v příjemném kolektivu, ubytování a stravu zdarma, pohodovou atmosféru, finanční odměnu. POŽADAVKY NA VEDOUCÍ věk min. 18 let, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, psychickou odolnost, kladný vztah k dětem, zodpovědnost, samostatnost, týmový duch, příjemné vystupování, zkušenosti s prací s dětmi, hra na libovolný hudební nástroj výhodou, Životopisy prosím zasílejte na adresu dolezalova@ddmkv.cz.

03.01.2018 Letní dětské tábory

Přihlašování na letní tábory ( pobytové i příměstské) bude zahájeno 1. března 2018. Přihlášení bude možné online, osobně v Domě dětí a mládeže nebo na mailu cernokova@ddmkv.cz, dolezalova@ddmkv.cz, kocek@ddmkv.cz. Více na http://www.ddmkv.cz/tabory . Informace jsou postupně doplňovány a aktualizovány.

04.09.2017 Přihlašování do zájmových kroužků na školní rok 2017/2018

Zápis do zájmových kroužků konaných v Karlových Varech, bude možný od poloviny měsíce září. Sledujte naše webové stránky, postupně doplňujeme informace o jednotlivých kroužcích. Přihlašovat bude moci své děti: on-line, telefonicky, mailem nebo osobně v DDM Karlovy Vary. Přihlášení na zájmové kroužky v ostatních městech a obcích proběhne začátkem měsíce října.

01.03.2017 Letní tábory 2017

Přihlašování na letní tábory bude zahájeno 1. března 2017. Přihlášení bude možné online, osobně v Domě dětí a mládeže nebo na mailu cernokova@ddmkv.cz nebo mullerova@ddmkv.cz . Informace k táborům naleznete v kapitole Tábory. Postupně informace doplňujeme a aktualizujeme.

Postup do extraligy šachu

27.04.2017 Mimořádného úspěchu dosáhly děti z šachového kroužku Domu dětí a mládeže Karlovy Vary. Podařilo se jim vyhrát 1. ligu mládeže a postoupit pro příští ročník do Extraligy mládeže. Úspěch je o to větší, že dosud v historii tuto nejvyšší soutěž nehrálo nikdy žádné družstvo z Karlovarského kraje.
Úspěch je výsledkem velkého úsilí a bojovnosti celého týmu, který hrál ve složení Blanka Brunová, Jan Špička, Petr Špreňar, Matouš Hlavina, Jiří Beer, Karin Beranová, Daniel Moura de Andrade, Arťom Ňorba, Petr Špička a Jakub Kačírek pod trenérským vedením manželů Lorencových.
O vítězství se rozhodovalo až v posledním kole v zápase s dosud vedoucím Spartakem Ústí nad Labem, který karlovarské družstvo vyhrálo nejtěsnějším rozdílem 3,5:2,5.
Všichni další mladí zájemci o šachovou hru jsou v Domě dětí vítáni.
 
Fotografie:
Předávání zlatých medailí
Rozhodující zápas – naše družstvo vlevo

Naši partneři