Novinky

04.09.2017 Přihlašování do zájmových kroužků na školní rok 2017/2018

Zápis do zájmových kroužků konaných v Karlových Varech, bude možný od poloviny měsíce září. Sledujte naše webové stránky, postupně doplňujeme informace o jednotlivých kroužcích. Přihlašovat bude moci své děti: on-line, telefonicky, mailem nebo osobně v DDM Karlovy Vary. Přihlášení na zájmové kroužky v ostatních městech a obcích proběhne začátkem měsíce října.

01.03.2017 Letní tábory 2017

Přihlašování na letní tábory bude zahájeno 1. března 2017. Přihlášení bude možné online, osobně v Domě dětí a mládeže nebo na mailu cernokova@ddmkv.cz nebo mullerova@ddmkv.cz . Informace k táborům naleznete v kapitole Tábory. Postupně informace doplňujeme a aktualizujeme.

03.02.2017 Pololetní prázdniny

Máme pro Vás připravený program na pololetní prázdniny. A navíc pro Vás chytáme soutěž o volné vstupenky na tuto zábavnou akci pro děti. Pozvánku na akci a informace k soutěži naleznete v UDÁLOSTECH. Sledujte program akcí na hlavní straně.

08.01.2017 Tábor maminek s dětmi

Na měsíc červen chystáme pro ty nejmladší a jejich maminky pobytový tábor na Vladaři. Tábor bude určen pro děti ve věku 3-6 let. Sledujte program akcí, kde se během ledna dozvíte více informací

Postup do extraligy šachu

27.04.2017 Mimořádného úspěchu dosáhly děti z šachového kroužku Domu dětí a mládeže Karlovy Vary. Podařilo se jim vyhrát 1. ligu mládeže a postoupit pro příští ročník do Extraligy mládeže. Úspěch je o to větší, že dosud v historii tuto nejvyšší soutěž nehrálo nikdy žádné družstvo z Karlovarského kraje.
Úspěch je výsledkem velkého úsilí a bojovnosti celého týmu, který hrál ve složení Blanka Brunová, Jan Špička, Petr Špreňar, Matouš Hlavina, Jiří Beer, Karin Beranová, Daniel Moura de Andrade, Arťom Ňorba, Petr Špička a Jakub Kačírek pod trenérským vedením manželů Lorencových.
O vítězství se rozhodovalo až v posledním kole v zápase s dosud vedoucím Spartakem Ústí nad Labem, který karlovarské družstvo vyhrálo nejtěsnějším rozdílem 3,5:2,5.
Všichni další mladí zájemci o šachovou hru jsou v Domě dětí vítáni.
 
Fotografie:
Předávání zlatých medailí
Rozhodující zápas – naše družstvo vlevo

Naši partneři