Novinky

03.01.2018 Letní dětské tábory

Přihlašování na letní tábory ( pobytové i příměstské) bude zahájeno 1. března 2018. Přihlášení bude možné online, osobně v Domě dětí a mládeže nebo na mailu cernokova@ddmkv.cz, dolezalova@ddmkv.cz, kocek@ddmkv.cz. Více na http://www.ddmkv.cz/tabory . Informace jsou postupně doplňovány a aktualizovány.

04.09.2017 Přihlašování do zájmových kroužků na školní rok 2017/2018

Zápis do zájmových kroužků konaných v Karlových Varech, bude možný od poloviny měsíce září. Sledujte naše webové stránky, postupně doplňujeme informace o jednotlivých kroužcích. Přihlašovat bude moci své děti: on-line, telefonicky, mailem nebo osobně v DDM Karlovy Vary. Přihlášení na zájmové kroužky v ostatních městech a obcích proběhne začátkem měsíce října.

01.03.2017 Letní tábory 2017

Přihlašování na letní tábory bude zahájeno 1. března 2017. Přihlášení bude možné online, osobně v Domě dětí a mládeže nebo na mailu cernokova@ddmkv.cz nebo mullerova@ddmkv.cz . Informace k táborům naleznete v kapitole Tábory. Postupně informace doplňujeme a aktualizujeme.

03.02.2017 Pololetní prázdniny

Máme pro Vás připravený program na pololetní prázdniny. A navíc pro Vás chytáme soutěž o volné vstupenky na tuto zábavnou akci pro děti. Pozvánku na akci a informace k soutěži naleznete v UDÁLOSTECH. Sledujte program akcí na hlavní straně.

Vánoční Párty

22.12.2017 Toto pojetí podtrhlo vystoupení dětí a ostatních účinkujích, která byla velmi rozmanitá. Představily se některé taneční kroužky a folklorní soubor Dyleň. Všechna taneční vystoupení se nesla v moderním duchu a v zajímavém pojetí.Novinkou byla Akrojoga, kde se pojí prvky jogy s párovou akrobacií. Hudební oddělení si připravilo rozmanitý repertoár napříč různými hudebními styly. Diváci si mohli poslechnout klavírní skladby, bubnování a skladbu Broken stick, dětskou kapelu Juniorbeat a kapelu dětí. Nechyběli ani hosté- p. Josef Kaločaj, Matěj Závodný a Sandra Svobodová. Na závěr jsme si všichni zazpívali za doprovodu flétnového dívčího sboru vánoční koledy. Účast byla nad očekávání velká. Akci doprovázel a moderoval Pavel Hudy, vedoucí hudebního oddělení. Celou akci dokumentoval fotografický kroužek. Fotografie naleznete na tomto odkazu: https://www.zonerama.com/ddmkv/Album/3965903

Naši partneři