Novinky

03.01.2018 Letní dětské tábory

Přihlašování na letní tábory ( pobytové i příměstské) bude zahájeno 1. března 2018. Přihlášení bude možné online, osobně v Domě dětí a mládeže nebo na mailu cernokova@ddmkv.cz, dolezalova@ddmkv.cz, kocek@ddmkv.cz. Více na http://www.ddmkv.cz/tabory . Informace jsou postupně doplňovány a aktualizovány.

04.09.2017 Přihlašování do zájmových kroužků na školní rok 2017/2018

Zápis do zájmových kroužků konaných v Karlových Varech, bude možný od poloviny měsíce září. Sledujte naše webové stránky, postupně doplňujeme informace o jednotlivých kroužcích. Přihlašovat bude moci své děti: on-line, telefonicky, mailem nebo osobně v DDM Karlovy Vary. Přihlášení na zájmové kroužky v ostatních městech a obcích proběhne začátkem měsíce října.

01.03.2017 Letní tábory 2017

Přihlašování na letní tábory bude zahájeno 1. března 2017. Přihlášení bude možné online, osobně v Domě dětí a mládeže nebo na mailu cernokova@ddmkv.cz nebo mullerova@ddmkv.cz . Informace k táborům naleznete v kapitole Tábory. Postupně informace doplňujeme a aktualizujeme.

03.02.2017 Pololetní prázdniny

Máme pro Vás připravený program na pololetní prázdniny. A navíc pro Vás chytáme soutěž o volné vstupenky na tuto zábavnou akci pro děti. Pozvánku na akci a informace k soutěži naleznete v UDÁLOSTECH. Sledujte program akcí na hlavní straně.

Junior aerobik team

Junior aerobik team !!!

Děvčata, která v loňském školním roce navštěvovala zájmový kroužek aerobik pokročilé 3, v letošním školním roce postoupila do tohoto teamu. Těšíme se, že opět pod vedením Lenky Pekárkové budete navštěvovat naše hodiny aerobiku. Samozřejmě vítáme nové zájemce, kteří však cvičí aerobik alespoň 3 roky a jsou již v tomto sportu na pokročilé úrovni. Sledujte naše stránky, kde bude během měsíce září 2016 aktualizováno, v které dny a hodiny budou tréninky probíhat a od kdy začneme. neváhejte a hlašte se.
Moc se na Vás těšíme !!!


 

Další zajímavé informace nejen o tomto kroužku naleznete ZDE

 

 

Lenka Pekárková

Naši partneři