Novinky

03.01.2018 Letní dětské tábory

Přihlašování na letní tábory ( pobytové i příměstské) bude zahájeno 1. března 2018. Přihlášení bude možné online, osobně v Domě dětí a mládeže nebo na mailu cernokova@ddmkv.cz, dolezalova@ddmkv.cz, kocek@ddmkv.cz. Více na http://www.ddmkv.cz/tabory . Informace jsou postupně doplňovány a aktualizovány.

04.09.2017 Přihlašování do zájmových kroužků na školní rok 2017/2018

Zápis do zájmových kroužků konaných v Karlových Varech, bude možný od poloviny měsíce září. Sledujte naše webové stránky, postupně doplňujeme informace o jednotlivých kroužcích. Přihlašovat bude moci své děti: on-line, telefonicky, mailem nebo osobně v DDM Karlovy Vary. Přihlášení na zájmové kroužky v ostatních městech a obcích proběhne začátkem měsíce října.

01.03.2017 Letní tábory 2017

Přihlašování na letní tábory bude zahájeno 1. března 2017. Přihlášení bude možné online, osobně v Domě dětí a mládeže nebo na mailu cernokova@ddmkv.cz nebo mullerova@ddmkv.cz . Informace k táborům naleznete v kapitole Tábory. Postupně informace doplňujeme a aktualizujeme.

03.02.2017 Pololetní prázdniny

Máme pro Vás připravený program na pololetní prázdniny. A navíc pro Vás chytáme soutěž o volné vstupenky na tuto zábavnou akci pro děti. Pozvánku na akci a informace k soutěži naleznete v UDÁLOSTECH. Sledujte program akcí na hlavní straně.

Kanoistika

Nový zájmový kroužek kanoistiky !!!

Vodácký kroužek je určený pro všechny dívky a kluky, kteří se chtějí naučit jízdě na kanoi a kajaku. Užijeme si hodně legrace, jak bývá na vodě běžné. Budeme z lodi poznávat okolní krajinu. Kroužek je určený hlavně pro úplné začátečníky, ale i zkušenější si přijdou na své a poznají nové možnosti tohoto sportu. Schůzky se budou konat každý čtvrtek od 16.00 do 18.00 hodin v areálu loděnice na levé straně Ohře asi 350 metrů proti proudu nad Chebským mostem. (Okolo loděnice vede cyklistická stezka). Neváhejte a přihlašte se, moc se na Vás těšíme. Začínáme 8. 9. 2016 !!!
laugh

Náplň zájmového kroužku:
- seznámení s různými typy lodí a výuka jízdy na nich
- základní i pokročilé řídicí záběry na běžných typech typu lodí (kajak, kanoe)
- základy jízdy na mírně tekoucí vodě
- několikrát do roka jednodenní výlety po Ohři a poznávání okolní krajiny z lodi
- od listopadu do konce března bude zájmový kroužek probíhat v tělocvičně - získání pohybové průpravy a kondice
 
Naši partneři