Novinky

03.01.2018 Letní dětské tábory

Přihlašování na letní tábory ( pobytové i příměstské) bude zahájeno 1. března 2018. Přihlášení bude možné online, osobně v Domě dětí a mládeže nebo na mailu cernokova@ddmkv.cz, dolezalova@ddmkv.cz, kocek@ddmkv.cz. Více na http://www.ddmkv.cz/tabory . Informace jsou postupně doplňovány a aktualizovány.

04.09.2017 Přihlašování do zájmových kroužků na školní rok 2017/2018

Zápis do zájmových kroužků konaných v Karlových Varech, bude možný od poloviny měsíce září. Sledujte naše webové stránky, postupně doplňujeme informace o jednotlivých kroužcích. Přihlašovat bude moci své děti: on-line, telefonicky, mailem nebo osobně v DDM Karlovy Vary. Přihlášení na zájmové kroužky v ostatních městech a obcích proběhne začátkem měsíce října.

01.03.2017 Letní tábory 2017

Přihlašování na letní tábory bude zahájeno 1. března 2017. Přihlášení bude možné online, osobně v Domě dětí a mládeže nebo na mailu cernokova@ddmkv.cz nebo mullerova@ddmkv.cz . Informace k táborům naleznete v kapitole Tábory. Postupně informace doplňujeme a aktualizujeme.

03.02.2017 Pololetní prázdniny

Máme pro Vás připravený program na pololetní prázdniny. A navíc pro Vás chytáme soutěž o volné vstupenky na tuto zábavnou akci pro děti. Pozvánku na akci a informace k soutěži naleznete v UDÁLOSTECH. Sledujte program akcí na hlavní straně.

Letečtí modeláři

Nový zájmový kroužek leteckých modeářů !!!

Zahajujeme činnost nového zájmového kroužku leteckých modelářů pod vedením zkušeného pana Jana Procházky a Karla Kaliny. Zájmový kroužek leteckých modelářů je určen pro všechny dívky a chlapce , kteří si chtějí stavět letadla a po té s nimi létat. Nezáleží na věku a pokročilosti v letécké modelařině, ke všem budou vedoucí této zájmové činnosti individuelně přistupovat.
Náplň zájmového kroužku:
- stavba nejjednodušších házedel a vystřelovadel do vnitřních a na venkovní prostory
-  stavba větších modelů úměrně k dovednosti
- létání s modely
- návštěva  letiště modelářů v Jenišově a letiště v Horách
- možnost účasti na soutěžích ve spolupráci s Modelářským klubem Panorama. Členové tohoto klubu se soutěží pravidelně zúčastňují v kategoriích Vystřelovadla, Házedla, Rádiem řízené  větroně a halové modely.

Zájmový kroužek bude zahájen 27. 9. 2016. Bude me se scházet v krásné nové klubovně DDM, Čankovská 9, Karlovy Vary 360 05 a to každé úterý od 15:00 do 17:00 hodin.

Nečekejte a přihlašte se, těšíme se na Vás !!!

Naši partneři