Novinky

03.01.2018 Letní dětské tábory

Přihlašování na letní tábory ( pobytové i příměstské) bude zahájeno 1. března 2018. Přihlášení bude možné online, osobně v Domě dětí a mládeže nebo na mailu cernokova@ddmkv.cz, dolezalova@ddmkv.cz, kocek@ddmkv.cz. Více na http://www.ddmkv.cz/tabory . Informace jsou postupně doplňovány a aktualizovány.

04.09.2017 Přihlašování do zájmových kroužků na školní rok 2017/2018

Zápis do zájmových kroužků konaných v Karlových Varech, bude možný od poloviny měsíce září. Sledujte naše webové stránky, postupně doplňujeme informace o jednotlivých kroužcích. Přihlašovat bude moci své děti: on-line, telefonicky, mailem nebo osobně v DDM Karlovy Vary. Přihlášení na zájmové kroužky v ostatních městech a obcích proběhne začátkem měsíce října.

01.03.2017 Letní tábory 2017

Přihlašování na letní tábory bude zahájeno 1. března 2017. Přihlášení bude možné online, osobně v Domě dětí a mládeže nebo na mailu cernokova@ddmkv.cz nebo mullerova@ddmkv.cz . Informace k táborům naleznete v kapitole Tábory. Postupně informace doplňujeme a aktualizujeme.

03.02.2017 Pololetní prázdniny

Máme pro Vás připravený program na pololetní prázdniny. A navíc pro Vás chytáme soutěž o volné vstupenky na tuto zábavnou akci pro děti. Pozvánku na akci a informace k soutěži naleznete v UDÁLOSTECH. Sledujte program akcí na hlavní straně.

Volejbal

I tento školní rok zahajujeme
zájmový kroužek volejbalu !!!


Vážené dívky a chlapci, rádi bychom Vám opět nabídly možnost zúčastnit se našeho  zájmového kroužku volejbalu. Nejen že se naučíte jak se volejbal hraje (přihrávky, smeče, podání, pravidla ...), ale užijete si také spousty legrace a volejbalu v partě kluků a holek.
Kroužek bude probíhat v nově postavené hale pro míčové sporty v areálu KV Arény a to si myslíme , že je skvělá zpráva. 
Tréninky budou každou středu 16:00 - 17:30 . Sledujte naše stránky, kde bude v měsíci září 2016 aktualizována první zchůzka.

Tento kroužek je určen pro dívky a chlapce od 7 do 18 let.
Moc se na Vás těší trenér Josef Janů .


 

Další zajímavé informace nejen o tomto kroužku naleznete ZDE

Naši partneři