Novinky

03.01.2018 Letní dětské tábory

Přihlašování na letní tábory ( pobytové i příměstské) bude zahájeno 1. března 2018. Přihlášení bude možné online, osobně v Domě dětí a mládeže nebo na mailu cernokova@ddmkv.cz, dolezalova@ddmkv.cz, kocek@ddmkv.cz. Více na http://www.ddmkv.cz/tabory . Informace jsou postupně doplňovány a aktualizovány.

04.09.2017 Přihlašování do zájmových kroužků na školní rok 2017/2018

Zápis do zájmových kroužků konaných v Karlových Varech, bude možný od poloviny měsíce září. Sledujte naše webové stránky, postupně doplňujeme informace o jednotlivých kroužcích. Přihlašovat bude moci své děti: on-line, telefonicky, mailem nebo osobně v DDM Karlovy Vary. Přihlášení na zájmové kroužky v ostatních městech a obcích proběhne začátkem měsíce října.

01.03.2017 Letní tábory 2017

Přihlašování na letní tábory bude zahájeno 1. března 2017. Přihlášení bude možné online, osobně v Domě dětí a mládeže nebo na mailu cernokova@ddmkv.cz nebo mullerova@ddmkv.cz . Informace k táborům naleznete v kapitole Tábory. Postupně informace doplňujeme a aktualizujeme.

03.02.2017 Pololetní prázdniny

Máme pro Vás připravený program na pololetní prázdniny. A navíc pro Vás chytáme soutěž o volné vstupenky na tuto zábavnou akci pro děti. Pozvánku na akci a informace k soutěži naleznete v UDÁLOSTECH. Sledujte program akcí na hlavní straně.

Šachy

Zájmový kroužek - šachy !!!

Sledujte naše stránky, kde budou v měsíci září 2016 aktualizovány dny, hodiny a zahájení zájmového kroužku. Neváhejte a hlašte se.

Už se na Vás moc těším

Věra Lorencová  smiley


 

Adrianka 2. na Mistrovství Čech, Péťa 11.

Svého prvního velkého úspěchu dosáhla o víkendu sedmiletá Adrianka Kodetová, která na Mistrovství Čech dívek do 8 let získala stříbrnou medaili. Blahopřejeme a věříme, že to nebyla zdaleka medaile poslední!   

M Cech Kodetova vyhlaseni3

 M Cech 2016 Spicka


 

 

 

 
Adrianka v 9 kolovém turnaji, který hráli chlapci a dívky dohromady, získala 5 bodů a Péťa 6.

 

Naši partneři