Novinky

03.01.2018 Letní dětské tábory

Přihlašování na letní tábory ( pobytové i příměstské) bude zahájeno 1. března 2018. Přihlášení bude možné online, osobně v Domě dětí a mládeže nebo na mailu cernokova@ddmkv.cz, dolezalova@ddmkv.cz, kocek@ddmkv.cz. Více na http://www.ddmkv.cz/tabory . Informace jsou postupně doplňovány a aktualizovány.

04.09.2017 Přihlašování do zájmových kroužků na školní rok 2017/2018

Zápis do zájmových kroužků konaných v Karlových Varech, bude možný od poloviny měsíce září. Sledujte naše webové stránky, postupně doplňujeme informace o jednotlivých kroužcích. Přihlašovat bude moci své děti: on-line, telefonicky, mailem nebo osobně v DDM Karlovy Vary. Přihlášení na zájmové kroužky v ostatních městech a obcích proběhne začátkem měsíce října.

01.03.2017 Letní tábory 2017

Přihlašování na letní tábory bude zahájeno 1. března 2017. Přihlášení bude možné online, osobně v Domě dětí a mládeže nebo na mailu cernokova@ddmkv.cz nebo mullerova@ddmkv.cz . Informace k táborům naleznete v kapitole Tábory. Postupně informace doplňujeme a aktualizujeme.

03.02.2017 Pololetní prázdniny

Máme pro Vás připravený program na pololetní prázdniny. A navíc pro Vás chytáme soutěž o volné vstupenky na tuto zábavnou akci pro děti. Pozvánku na akci a informace k soutěži naleznete v UDÁLOSTECH. Sledujte program akcí na hlavní straně.

Šachy ZŠ Truhlářská

Zájmový kroužek šachy!!!


Pokud Vás učarovaly šachy, tento zájmový kroužek je právě pro Vás.  Naším cílem  je vést účastníky:
  •  k poznání šachových figur a základních šachových tahů, k utváření a rozvíjení základní šachové zručnosti
  • k poznání celé škály šachových strategií a her
  •  k rozvoji vlastní logické úvahy
  • k rozvoji umění koncentrace
  • k osvojení hospodaření s časem
  • k osvojení umění prohrávat i vítězit
Zájmový kroužek je vhodný pro děti ve věku od 7 do 15 let. Scházíme se každou středu od 14:00 do 15:30 v učebně ZŠ Truhlářská. Neváhejte a přiďte mezi nás, rádi Vás přivítáme.


Těší se na Vás vedoucí zájmového kroužku Rudolf Hlaváč

Naši partneři