Novinky

03.01.2018 Letní dětské tábory

Přihlašování na letní tábory ( pobytové i příměstské) bude zahájeno 1. března 2018. Přihlášení bude možné online, osobně v Domě dětí a mládeže nebo na mailu cernokova@ddmkv.cz, dolezalova@ddmkv.cz, kocek@ddmkv.cz. Více na http://www.ddmkv.cz/tabory . Informace jsou postupně doplňovány a aktualizovány.

04.09.2017 Přihlašování do zájmových kroužků na školní rok 2017/2018

Zápis do zájmových kroužků konaných v Karlových Varech, bude možný od poloviny měsíce září. Sledujte naše webové stránky, postupně doplňujeme informace o jednotlivých kroužcích. Přihlašovat bude moci své děti: on-line, telefonicky, mailem nebo osobně v DDM Karlovy Vary. Přihlášení na zájmové kroužky v ostatních městech a obcích proběhne začátkem měsíce října.

01.03.2017 Letní tábory 2017

Přihlašování na letní tábory bude zahájeno 1. března 2017. Přihlášení bude možné online, osobně v Domě dětí a mládeže nebo na mailu cernokova@ddmkv.cz nebo mullerova@ddmkv.cz . Informace k táborům naleznete v kapitole Tábory. Postupně informace doplňujeme a aktualizujeme.

03.02.2017 Pololetní prázdniny

Máme pro Vás připravený program na pololetní prázdniny. A navíc pro Vás chytáme soutěž o volné vstupenky na tuto zábavnou akci pro děti. Pozvánku na akci a informace k soutěži naleznete v UDÁLOSTECH. Sledujte program akcí na hlavní straně.

JU-JITSU

Bojový sport jako možná sebeobrana!!!Pokud se zajímáte o bojové sporty a navíc  chcetebýt připraveni na případné napadení, je tento zájmový kroužek právě pro Vás. Na zájmovém kroužku Ju-Jitsu probíhá výuka obrany proti útočníkovi, kde můžeme používat nejen úderové techniky, ale také kopy s nasazením škrcení a páky na zemi. Jedná se o přípravu na případné napadení, kdy se v modelových situacích naučíme rychle a adekvátně reagovat.Tento zájmový koriužek je pro děti od 7 do 15 let. Scházíme se každé pondělí od 16:00 do 18:00 v tělocvičně v suterénu ZŠ Konečná (vchod jako do jídelny). Neváhejte a hlašte se. Těšíme se na Vás !!!

Vedoucí zájmového kroužku Štěpán a Jana Fintovi, Miroslav Uchytil.

Naši partneři