Novinky

01.02.2018 Hledáme šikovné oddílové vedoucí na dětský tábor

Hledáme šikovné oddílové vedoucí na dětský tábor Tajuplný ostrov na Vladaři u Žlutic v termínu od 30.6 do 14.7. Nabízíme práci v příjemném kolektivu, ubytování a stravu zdarma, pohodovou atmosféru, finanční odměnu. POŽADAVKY NA VEDOUCÍ věk min. 18 let, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, psychickou odolnost, kladný vztah k dětem, zodpovědnost, samostatnost, týmový duch, příjemné vystupování, zkušenosti s prací s dětmi, hra na libovolný hudební nástroj výhodou, Životopisy prosím zasílejte na adresu dolezalova@ddmkv.cz.

03.01.2018 Letní dětské tábory

Přihlašování na letní tábory ( pobytové i příměstské) bude zahájeno 1. března 2018. Přihlášení bude možné online, osobně v Domě dětí a mládeže nebo na mailu cernokova@ddmkv.cz, dolezalova@ddmkv.cz, kocek@ddmkv.cz. Více na http://www.ddmkv.cz/tabory . Informace jsou postupně doplňovány a aktualizovány.

04.09.2017 Přihlašování do zájmových kroužků na školní rok 2017/2018

Zápis do zájmových kroužků konaných v Karlových Varech, bude možný od poloviny měsíce září. Sledujte naše webové stránky, postupně doplňujeme informace o jednotlivých kroužcích. Přihlašovat bude moci své děti: on-line, telefonicky, mailem nebo osobně v DDM Karlovy Vary. Přihlášení na zájmové kroužky v ostatních městech a obcích proběhne začátkem měsíce října.

01.03.2017 Letní tábory 2017

Přihlašování na letní tábory bude zahájeno 1. března 2017. Přihlášení bude možné online, osobně v Domě dětí a mládeže nebo na mailu cernokova@ddmkv.cz nebo mullerova@ddmkv.cz . Informace k táborům naleznete v kapitole Tábory. Postupně informace doplňujeme a aktualizujeme.

Keramika motorika

Keramika motorika!!!

DDM Karlovy Vary pořádá tuto aktivitu pro dospělé klienty s tělesným, mentálním a smyslovým postižením. Posláním je prostřednictívm těchto služeb zabraňovat sociálnímu vyloučení lidí s postižením a přispívat k jejich začlenění do společnosti. Mimo jiné se také zabýváme vzdělávacími a aktivizačními činnostmi, jako je práce s keramikou, kde se klienti  učí tvořit užitkové i dekorativní předměty z keramiky – květináče, svícny apod. Podporuje u klientů vytváření a zdokonalování základních pracovních návyků a dovedností s cílem, připravit je a pomoci jim uplatnit se na chráněném nebo otevřeném pracovním trhu.Scházíme se ve středu a čtvrtek od 10:00 do 12:30 hodin v keramické dílně DDM Čankovská 9, 360 05 Karlovy Vary.

Lektorka Alena Beránková

Naši partneři