Novinky

01.02.2018 Hledáme šikovné oddílové vedoucí na dětský tábor

Hledáme šikovné oddílové vedoucí na dětský tábor Tajuplný ostrov na Vladaři u Žlutic v termínu od 30.6 do 14.7. Nabízíme práci v příjemném kolektivu, ubytování a stravu zdarma, pohodovou atmosféru, finanční odměnu. POŽADAVKY NA VEDOUCÍ věk min. 18 let, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, psychickou odolnost, kladný vztah k dětem, zodpovědnost, samostatnost, týmový duch, příjemné vystupování, zkušenosti s prací s dětmi, hra na libovolný hudební nástroj výhodou, Životopisy prosím zasílejte na adresu dolezalova@ddmkv.cz.

03.01.2018 Letní dětské tábory

Přihlašování na letní tábory ( pobytové i příměstské) bude zahájeno 1. března 2018. Přihlášení bude možné online, osobně v Domě dětí a mládeže nebo na mailu cernokova@ddmkv.cz, dolezalova@ddmkv.cz, kocek@ddmkv.cz. Více na http://www.ddmkv.cz/tabory . Informace jsou postupně doplňovány a aktualizovány.

04.09.2017 Přihlašování do zájmových kroužků na školní rok 2017/2018

Zápis do zájmových kroužků konaných v Karlových Varech, bude možný od poloviny měsíce září. Sledujte naše webové stránky, postupně doplňujeme informace o jednotlivých kroužcích. Přihlašovat bude moci své děti: on-line, telefonicky, mailem nebo osobně v DDM Karlovy Vary. Přihlášení na zájmové kroužky v ostatních městech a obcích proběhne začátkem měsíce října.

01.03.2017 Letní tábory 2017

Přihlašování na letní tábory bude zahájeno 1. března 2017. Přihlášení bude možné online, osobně v Domě dětí a mládeže nebo na mailu cernokova@ddmkv.cz nebo mullerova@ddmkv.cz . Informace k táborům naleznete v kapitole Tábory. Postupně informace doplňujeme a aktualizujeme.

Keramika pro děti

Keramický kroužek!!!

Keramický  kroužek je zaměřen na klasické techniky v práci s keramickou hlínou ( výroba z plátů, práce s engobami, modelování….).

Náplň keramického kroužku:

  • základní techniky a postupy v modelování                                                                                                
  • výroba originálních ručních nádob
  • keramické techniky: výroba z plátů,vymačkávaná technika
  • keramické kachle, misky, svícny, masky, zvířata a originální závěsná zvonítka
  • dekorace keramiky engobami, barvítky, akrylem
Cílem výuky je nejen zvládnutí a pochopení keramiky jako vyjadřovacího prostředku, ale i  rozvoj jemné motoriky u menších dětí a radost z tvořivé práce. Výuka probíhá v příjemném  prostředí keramické dílny DDM čankovská 9, 360 05 Karlovy Vary. Tento zájmový kroužek je rozdělen:

Keramika pondělí - od 16:00 do 18:00 hodin pod vedením Jany Rychvalské
Kermaika úterý- od 16:00 do 18:00 hodin pod vedením Jany Rychvalské
Keramika středa - od 16:00 do 18:00 hodin pod vedením Bohunky Matysové
Keramika čtvrtek - od 16:00 do 18:00 hodin pod vedením Bohunky Matysové
Keramika Pátek - od 16:00 do 18:00 pod vedením Hanky Holíkové

 

Těší se na Vás kolektiv lektorek

Naši partneři