Novinky

03.01.2018 Letní dětské tábory

Přihlašování na letní tábory ( pobytové i příměstské) bude zahájeno 1. března 2018. Přihlášení bude možné online, osobně v Domě dětí a mládeže nebo na mailu cernokova@ddmkv.cz, dolezalova@ddmkv.cz, kocek@ddmkv.cz. Více na http://www.ddmkv.cz/tabory . Informace jsou postupně doplňovány a aktualizovány.

04.09.2017 Přihlašování do zájmových kroužků na školní rok 2017/2018

Zápis do zájmových kroužků konaných v Karlových Varech, bude možný od poloviny měsíce září. Sledujte naše webové stránky, postupně doplňujeme informace o jednotlivých kroužcích. Přihlašovat bude moci své děti: on-line, telefonicky, mailem nebo osobně v DDM Karlovy Vary. Přihlášení na zájmové kroužky v ostatních městech a obcích proběhne začátkem měsíce října.

01.03.2017 Letní tábory 2017

Přihlašování na letní tábory bude zahájeno 1. března 2017. Přihlášení bude možné online, osobně v Domě dětí a mládeže nebo na mailu cernokova@ddmkv.cz nebo mullerova@ddmkv.cz . Informace k táborům naleznete v kapitole Tábory. Postupně informace doplňujeme a aktualizujeme.

03.02.2017 Pololetní prázdniny

Máme pro Vás připravený program na pololetní prázdniny. A navíc pro Vás chytáme soutěž o volné vstupenky na tuto zábavnou akci pro děti. Pozvánku na akci a informace k soutěži naleznete v UDÁLOSTECH. Sledujte program akcí na hlavní straně.

Dramatický kroužek ZŠ Bochov

Rádi se předvádíte? :-)


Tak to je ten správný zájmový kroužek pro Vás. DK je zaměřen na sociální a osobní rozvoj jedince, na podporu zdravého sebevědomí, nabízí psychickou i fyzickou aktivitu zároveň. Pomocí různých her a cvičení se naučíme zřetelně mluvit, vystupovat, vyjadřovat své emoce a myšlenkové pochody. Účastnit se může úplně každý bez rozdílu zkušeností, znalostí nebo schopností. DK je určen pro žáky I. stupně ZŠ. Scházíme se každé úterý od 14:30 do 16:30 hodin ve společenském sále ZŠ Bochov.

Těší se na Vás vedoucí zájmového kroužku Kamila Altmanová!!! 

Naši partneři