Novinky

03.01.2018 Letní dětské tábory

Přihlašování na letní tábory ( pobytové i příměstské) bude zahájeno 1. března 2018. Přihlášení bude možné online, osobně v Domě dětí a mládeže nebo na mailu cernokova@ddmkv.cz, dolezalova@ddmkv.cz, kocek@ddmkv.cz. Více na http://www.ddmkv.cz/tabory . Informace jsou postupně doplňovány a aktualizovány.

04.09.2017 Přihlašování do zájmových kroužků na školní rok 2017/2018

Zápis do zájmových kroužků konaných v Karlových Varech, bude možný od poloviny měsíce září. Sledujte naše webové stránky, postupně doplňujeme informace o jednotlivých kroužcích. Přihlašovat bude moci své děti: on-line, telefonicky, mailem nebo osobně v DDM Karlovy Vary. Přihlášení na zájmové kroužky v ostatních městech a obcích proběhne začátkem měsíce října.

01.03.2017 Letní tábory 2017

Přihlašování na letní tábory bude zahájeno 1. března 2017. Přihlášení bude možné online, osobně v Domě dětí a mládeže nebo na mailu cernokova@ddmkv.cz nebo mullerova@ddmkv.cz . Informace k táborům naleznete v kapitole Tábory. Postupně informace doplňujeme a aktualizujeme.

03.02.2017 Pololetní prázdniny

Máme pro Vás připravený program na pololetní prázdniny. A navíc pro Vás chytáme soutěž o volné vstupenky na tuto zábavnou akci pro děti. Pozvánku na akci a informace k soutěži naleznete v UDÁLOSTECH. Sledujte program akcí na hlavní straně.

Keramika ZŠ Bochov

Keramické tvoření!!!


Pokud rádi modelujete a tvoříte, přiďte mezi nás do zájmového kroužku Keramika. Seznámíte se s technologií keramické výroby. Získáte praktické dovednosti a teoretické znalosti. Vyzkouší si různé techniky ručního modelování a dekorování keramiky. Společně vyrobíme krásné dárečky pro své nejbližší. Tento zájmový kroužek je určen pro děti od 7 do 15 let. Scházíme se každý čtvrtek od 14:00 do 16:00 v keramické dílně ZŠ Bochov.
Těší se na Vás vedoucí zájmového kroužku Galina Šedivková!!!

Tento krásný betlém jsme společně s dětmi vytvořili. 

Naši partneři