Novinky

03.01.2018 Letní dětské tábory

Přihlašování na letní tábory ( pobytové i příměstské) bude zahájeno 1. března 2018. Přihlášení bude možné online, osobně v Domě dětí a mládeže nebo na mailu cernokova@ddmkv.cz, dolezalova@ddmkv.cz, kocek@ddmkv.cz. Více na http://www.ddmkv.cz/tabory . Informace jsou postupně doplňovány a aktualizovány.

04.09.2017 Přihlašování do zájmových kroužků na školní rok 2017/2018

Zápis do zájmových kroužků konaných v Karlových Varech, bude možný od poloviny měsíce září. Sledujte naše webové stránky, postupně doplňujeme informace o jednotlivých kroužcích. Přihlašovat bude moci své děti: on-line, telefonicky, mailem nebo osobně v DDM Karlovy Vary. Přihlášení na zájmové kroužky v ostatních městech a obcích proběhne začátkem měsíce října.

01.03.2017 Letní tábory 2017

Přihlašování na letní tábory bude zahájeno 1. března 2017. Přihlášení bude možné online, osobně v Domě dětí a mládeže nebo na mailu cernokova@ddmkv.cz nebo mullerova@ddmkv.cz . Informace k táborům naleznete v kapitole Tábory. Postupně informace doplňujeme a aktualizujeme.

03.02.2017 Pololetní prázdniny

Máme pro Vás připravený program na pololetní prázdniny. A navíc pro Vás chytáme soutěž o volné vstupenky na tuto zábavnou akci pro děti. Pozvánku na akci a informace k soutěži naleznete v UDÁLOSTECH. Sledujte program akcí na hlavní straně.

Turistický kroužek ZŠ Bochov

Poznáváte rádi přírodu kolem Vás?

Pak neváhejte a přihlašte se do zájmového kroužku Turistický na ZŠ Bochov. Kroužek je zaměřený nejen na seznámení se s okolím Bochovska. Pokud chcete s námi zažít dobrodružství a legraci, chcete vidět zajímavosti a krásy naší vlasti, přidejte se k nám, určitě se vám naše výlety budou líbit. Neexistuje lepší způsob, jak děti naučit dobrému vztahu a úctě k přírodě. Naučíme se hledat tzv. "keše" pomocí GPS. Zájmový kroužek je určena pro žáky od I. stupně do II.stupně ZŠ. Scházíme se v sobotu, vždy 1x za 14 dní v 14,00 u Základní školy v Bochově. První schůzka je 30. 9. 2017.

Těší se na  Vás vedoucí zájmového kroužku Mirka Lovečková!!!

 

Naši partneři