Novinky

03.01.2018 Letní dětské tábory

Přihlašování na letní tábory ( pobytové i příměstské) bude zahájeno 1. března 2018. Přihlášení bude možné online, osobně v Domě dětí a mládeže nebo na mailu cernokova@ddmkv.cz, dolezalova@ddmkv.cz, kocek@ddmkv.cz. Více na http://www.ddmkv.cz/tabory . Informace jsou postupně doplňovány a aktualizovány.

04.09.2017 Přihlašování do zájmových kroužků na školní rok 2017/2018

Zápis do zájmových kroužků konaných v Karlových Varech, bude možný od poloviny měsíce září. Sledujte naše webové stránky, postupně doplňujeme informace o jednotlivých kroužcích. Přihlašovat bude moci své děti: on-line, telefonicky, mailem nebo osobně v DDM Karlovy Vary. Přihlášení na zájmové kroužky v ostatních městech a obcích proběhne začátkem měsíce října.

01.03.2017 Letní tábory 2017

Přihlašování na letní tábory bude zahájeno 1. března 2017. Přihlášení bude možné online, osobně v Domě dětí a mládeže nebo na mailu cernokova@ddmkv.cz nebo mullerova@ddmkv.cz . Informace k táborům naleznete v kapitole Tábory. Postupně informace doplňujeme a aktualizujeme.

03.02.2017 Pololetní prázdniny

Máme pro Vás připravený program na pololetní prázdniny. A navíc pro Vás chytáme soutěž o volné vstupenky na tuto zábavnou akci pro děti. Pozvánku na akci a informace k soutěži naleznete v UDÁLOSTECH. Sledujte program akcí na hlavní straně.

Florbal ZŠ Kyselka

Florbalisté pozor!!!


Pokud máte zájem se věnovat tomuto krásnému sportu, tento zájmový kroužek je právě pro Vás. Čeká Vás všeobecná sportovní příprava, základy a rozvoj speciálních pohybových dovedností. Naučíte se ovládat hokejku a míček, různé herní činnosti a dovednosti. Múžete se s námi zúčastnit  různých florbalových soutěží a turnajů a speciálních florbalových soustředění. Tréninky pro žáky 2. stupně probíhají každé pondělí od 14:30 do 16:30 hodin v tělocvičně ZŠ Kyselka. Rádi Vás mezi sebou přivítáme!

Váše trenérka Aneta Hoffmeisterová!

Naši partneři