Novinky

03.01.2018 Letní dětské tábory

Přihlašování na letní tábory ( pobytové i příměstské) bude zahájeno 1. března 2018. Přihlášení bude možné online, osobně v Domě dětí a mládeže nebo na mailu cernokova@ddmkv.cz, dolezalova@ddmkv.cz, kocek@ddmkv.cz. Více na http://www.ddmkv.cz/tabory . Informace jsou postupně doplňovány a aktualizovány.

04.09.2017 Přihlašování do zájmových kroužků na školní rok 2017/2018

Zápis do zájmových kroužků konaných v Karlových Varech, bude možný od poloviny měsíce září. Sledujte naše webové stránky, postupně doplňujeme informace o jednotlivých kroužcích. Přihlašovat bude moci své děti: on-line, telefonicky, mailem nebo osobně v DDM Karlovy Vary. Přihlášení na zájmové kroužky v ostatních městech a obcích proběhne začátkem měsíce října.

01.03.2017 Letní tábory 2017

Přihlašování na letní tábory bude zahájeno 1. března 2017. Přihlášení bude možné online, osobně v Domě dětí a mládeže nebo na mailu cernokova@ddmkv.cz nebo mullerova@ddmkv.cz . Informace k táborům naleznete v kapitole Tábory. Postupně informace doplňujeme a aktualizujeme.

03.02.2017 Pololetní prázdniny

Máme pro Vás připravený program na pololetní prázdniny. A navíc pro Vás chytáme soutěž o volné vstupenky na tuto zábavnou akci pro děti. Pozvánku na akci a informace k soutěži naleznete v UDÁLOSTECH. Sledujte program akcí na hlavní straně.

Sborový zpěv ZŠ Kyselka

Zpíváte rádi?


Přiďte mezi nás do zájmového kroužku sborového zpěvu, který je zaměřen na rozvoj zpěvu. Kromě samotného zpívání se seznámíte s hlasovou hygienou, díky které budeme rozvíjet Vaše pěvecké schopnosti. Ve sboru se naučíme nové umělé i lidové písně. Zazpíváme si v jednohlase i vícehlase. Několikrát během roku veřejně vystoupíme před diváky jako velcí umělci. Sbor je určen pro děti ve věku od 7 do 15 let. Budeme se scházet každý středa od 13:30 do 15:00 hodin v učebně Hudební výchovy na ZŠ Kyselka.

Těší se na Vás Kateřina Veselá!!!

Naši partneři