Novinky

03.01.2018 Letní dětské tábory

Přihlašování na letní tábory ( pobytové i příměstské) bude zahájeno 1. března 2018. Přihlášení bude možné online, osobně v Domě dětí a mládeže nebo na mailu cernokova@ddmkv.cz, dolezalova@ddmkv.cz, kocek@ddmkv.cz. Více na http://www.ddmkv.cz/tabory . Informace jsou postupně doplňovány a aktualizovány.

04.09.2017 Přihlašování do zájmových kroužků na školní rok 2017/2018

Zápis do zájmových kroužků konaných v Karlových Varech, bude možný od poloviny měsíce září. Sledujte naše webové stránky, postupně doplňujeme informace o jednotlivých kroužcích. Přihlašovat bude moci své děti: on-line, telefonicky, mailem nebo osobně v DDM Karlovy Vary. Přihlášení na zájmové kroužky v ostatních městech a obcích proběhne začátkem měsíce října.

01.03.2017 Letní tábory 2017

Přihlašování na letní tábory bude zahájeno 1. března 2017. Přihlášení bude možné online, osobně v Domě dětí a mládeže nebo na mailu cernokova@ddmkv.cz nebo mullerova@ddmkv.cz . Informace k táborům naleznete v kapitole Tábory. Postupně informace doplňujeme a aktualizujeme.

03.02.2017 Pololetní prázdniny

Máme pro Vás připravený program na pololetní prázdniny. A navíc pro Vás chytáme soutěž o volné vstupenky na tuto zábavnou akci pro děti. Pozvánku na akci a informace k soutěži naleznete v UDÁLOSTECH. Sledujte program akcí na hlavní straně.

Taneční kroužek Berušky - ZŠ Kyselka

Taneční kroužek Berušky!


Pokud rádi tančíte, přiďte mezi nás a zatancujte si s námi. Taneční kroužek Berušky se na své hodince učí ty úplně základní krůčky - Valčíku, Samby a Mazurky. Naučíme se choreografie s tématikou Vánoc, halloweenu, a dalších.Také si zpíváme a hrajeme různé hry. S kroužkem se zúčastníme několika tanečních soutěží a vystoupíme na nejrůznějších akcí. Tento kroužek je určen pro děti z mateřské školy a první i druhé třídy základní školy. Scházíme se každou středu 15:00 do 16:30 hodin v tělocvičně ZŠ Kyselka. Více informací naleznete zde: http://www.takobely.estranky.cz/

Těší se na Vás Miroslava Ryšavá!!!


 
 

Naši partneři