Novinky

03.01.2018 Letní dětské tábory

Přihlašování na letní tábory ( pobytové i příměstské) bude zahájeno 1. března 2018. Přihlášení bude možné online, osobně v Domě dětí a mládeže nebo na mailu cernokova@ddmkv.cz, dolezalova@ddmkv.cz, kocek@ddmkv.cz. Více na http://www.ddmkv.cz/tabory . Informace jsou postupně doplňovány a aktualizovány.

04.09.2017 Přihlašování do zájmových kroužků na školní rok 2017/2018

Zápis do zájmových kroužků konaných v Karlových Varech, bude možný od poloviny měsíce září. Sledujte naše webové stránky, postupně doplňujeme informace o jednotlivých kroužcích. Přihlašovat bude moci své děti: on-line, telefonicky, mailem nebo osobně v DDM Karlovy Vary. Přihlášení na zájmové kroužky v ostatních městech a obcích proběhne začátkem měsíce října.

01.03.2017 Letní tábory 2017

Přihlašování na letní tábory bude zahájeno 1. března 2017. Přihlášení bude možné online, osobně v Domě dětí a mládeže nebo na mailu cernokova@ddmkv.cz nebo mullerova@ddmkv.cz . Informace k táborům naleznete v kapitole Tábory. Postupně informace doplňujeme a aktualizujeme.

03.02.2017 Pololetní prázdniny

Máme pro Vás připravený program na pololetní prázdniny. A navíc pro Vás chytáme soutěž o volné vstupenky na tuto zábavnou akci pro děti. Pozvánku na akci a informace k soutěži naleznete v UDÁLOSTECH. Sledujte program akcí na hlavní straně.

Výpočetní technika 1 - ZŠ Kyselka

Počítačový svět pro nejmenší!V dnešní době počítačů a internetu je důležité, aby byli  připraveni i ti nejmenší se do tohoto světa bezproblému zapojit. Proto je tento kroužek určen primárně dětem 1. a 2. ročníku. Během hraní her se děti zdokonalí v ovládání počítačové myši. Naučí se vyhledávat různé hry na internetu a vyzkouší si práci s různými okny. Naučí se zapnout, vypnout počítač a
přihlásit jej do školní sítě.Poté, co se naučí ovládat počítačovou myš, se seznámí s programem Malování. V tomto programu se naučí malovat, vybarvovat, měnit barvy, vkládat textové pole, ukládat a tisknout vlastní výtvory. Scházíme se každé úterý od 12:30 do 13:30 hodin v počítačové učebně ZŠ Kyselka.

Těší se na Vás Gabriela Slámová!!!

 

Naši partneři