Novinky

03.01.2018 Letní dětské tábory

Přihlašování na letní tábory ( pobytové i příměstské) bude zahájeno 1. března 2018. Přihlášení bude možné online, osobně v Domě dětí a mládeže nebo na mailu cernokova@ddmkv.cz, dolezalova@ddmkv.cz, kocek@ddmkv.cz. Více na http://www.ddmkv.cz/tabory . Informace jsou postupně doplňovány a aktualizovány.

04.09.2017 Přihlašování do zájmových kroužků na školní rok 2017/2018

Zápis do zájmových kroužků konaných v Karlových Varech, bude možný od poloviny měsíce září. Sledujte naše webové stránky, postupně doplňujeme informace o jednotlivých kroužcích. Přihlašovat bude moci své děti: on-line, telefonicky, mailem nebo osobně v DDM Karlovy Vary. Přihlášení na zájmové kroužky v ostatních městech a obcích proběhne začátkem měsíce října.

01.03.2017 Letní tábory 2017

Přihlašování na letní tábory bude zahájeno 1. března 2017. Přihlášení bude možné online, osobně v Domě dětí a mládeže nebo na mailu cernokova@ddmkv.cz nebo mullerova@ddmkv.cz . Informace k táborům naleznete v kapitole Tábory. Postupně informace doplňujeme a aktualizujeme.

03.02.2017 Pololetní prázdniny

Máme pro Vás připravený program na pololetní prázdniny. A navíc pro Vás chytáme soutěž o volné vstupenky na tuto zábavnou akci pro děti. Pozvánku na akci a informace k soutěži naleznete v UDÁLOSTECH. Sledujte program akcí na hlavní straně.

Výpočetní technika 2 - ZŠ Kyselka

Základní počítačová gramotnost!!!


Tento zájmový kroužek se snaží vybavit žáky základní počítačovou gramotností. Je určen dětem 2. a 3. ročníku základní školy, které se zde naučí používat základní pojmy a termíny, zacházet s programem Malování, v němž namalují několik barevných obrázků a budou je umět uložit i vytisknout. Dále se seznámí s programem Word 2010, naučí se psát na klávesnici, měnit velikost, typ a barvu písma, vkládat obrázek do dokumentu. Vytvoří, uloží a vytisknou samostatně plakát či pozvánku. Tedy vše co jim pomůže ve vzdělávání na základní škole, ale také ve svých zájmových aktivitách. Scházíme se každý pátek od 12:30 do 13:30 hodin v počítačové učebně ZŠ Kyselka. Přiďte s námi objevovat možnosti dnešních počítačů, rádi Vás mezi sebou přivítáme..

Vedoucí zájmového kroužku Gabriela Slámová!!!

Naši partneři