Novinky

01.02.2018 Hledáme šikovné oddílové vedoucí na dětský tábor

Hledáme šikovné oddílové vedoucí na dětský tábor Tajuplný ostrov na Vladaři u Žlutic v termínu od 30.6 do 14.7. Nabízíme práci v příjemném kolektivu, ubytování a stravu zdarma, pohodovou atmosféru, finanční odměnu. POŽADAVKY NA VEDOUCÍ věk min. 18 let, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, psychickou odolnost, kladný vztah k dětem, zodpovědnost, samostatnost, týmový duch, příjemné vystupování, zkušenosti s prací s dětmi, hra na libovolný hudební nástroj výhodou, Životopisy prosím zasílejte na adresu dolezalova@ddmkv.cz.

03.01.2018 Letní dětské tábory

Přihlašování na letní tábory ( pobytové i příměstské) bude zahájeno 1. března 2018. Přihlášení bude možné online, osobně v Domě dětí a mládeže nebo na mailu cernokova@ddmkv.cz, dolezalova@ddmkv.cz, kocek@ddmkv.cz. Více na http://www.ddmkv.cz/tabory . Informace jsou postupně doplňovány a aktualizovány.

04.09.2017 Přihlašování do zájmových kroužků na školní rok 2017/2018

Zápis do zájmových kroužků konaných v Karlových Varech, bude možný od poloviny měsíce září. Sledujte naše webové stránky, postupně doplňujeme informace o jednotlivých kroužcích. Přihlašovat bude moci své děti: on-line, telefonicky, mailem nebo osobně v DDM Karlovy Vary. Přihlášení na zájmové kroužky v ostatních městech a obcích proběhne začátkem měsíce října.

01.03.2017 Letní tábory 2017

Přihlašování na letní tábory bude zahájeno 1. března 2017. Přihlášení bude možné online, osobně v Domě dětí a mládeže nebo na mailu cernokova@ddmkv.cz nebo mullerova@ddmkv.cz . Informace k táborům naleznete v kapitole Tábory. Postupně informace doplňujeme a aktualizujeme.

Sportovní hry Toužim

Sportujete rádi?

Tak přiďte mezi nás do sportovního kroužku, kde rozvíjíme a upevňujeme pohybové dovednosti, hrubou motoriku a obratnost. Je pro nás důležité při sportu dodržovat pravidla a hrát fair play. V kroužku se také využívá průpravných cvičení pro zdokonalení jednotlivých herních činností jednotlivce využitelných v určité sportovní hře. Mimo tradiční sportovní
hry jako je odbíjená, házená a košíková se svěřenci naučí i hry netradiční, jako je florbal nebo sálová kopaná. Pokud máte rádi sport a jste plní energie, neváhejte a hlašte se na tento zájmový kroužek, který je určen pro žáky ve věku od 8 do 14 let. Scházíme se každý pátek od 13:30 do 15:30 hodin v tělocvičně ZŠ Toužim.

Těší se na Vás vedoucí zájmového kroužku Pavel Princl!!!


 

Naši partneři