Novinky

03.01.2018 Letní dětské tábory

Přihlašování na letní tábory ( pobytové i příměstské) bude zahájeno 1. března 2018. Přihlášení bude možné online, osobně v Domě dětí a mládeže nebo na mailu cernokova@ddmkv.cz, dolezalova@ddmkv.cz, kocek@ddmkv.cz. Více na http://www.ddmkv.cz/tabory . Informace jsou postupně doplňovány a aktualizovány.

04.09.2017 Přihlašování do zájmových kroužků na školní rok 2017/2018

Zápis do zájmových kroužků konaných v Karlových Varech, bude možný od poloviny měsíce září. Sledujte naše webové stránky, postupně doplňujeme informace o jednotlivých kroužcích. Přihlašovat bude moci své děti: on-line, telefonicky, mailem nebo osobně v DDM Karlovy Vary. Přihlášení na zájmové kroužky v ostatních městech a obcích proběhne začátkem měsíce října.

01.03.2017 Letní tábory 2017

Přihlašování na letní tábory bude zahájeno 1. března 2017. Přihlášení bude možné online, osobně v Domě dětí a mládeže nebo na mailu cernokova@ddmkv.cz nebo mullerova@ddmkv.cz . Informace k táborům naleznete v kapitole Tábory. Postupně informace doplňujeme a aktualizujeme.

03.02.2017 Pololetní prázdniny

Máme pro Vás připravený program na pololetní prázdniny. A navíc pro Vás chytáme soutěž o volné vstupenky na tuto zábavnou akci pro děti. Pozvánku na akci a informace k soutěži naleznete v UDÁLOSTECH. Sledujte program akcí na hlavní straně.

Vaření Toužim

Zájmový kroužek vaření!!!


Kroužek je určen žákům, kteří rádi pomáhají v kuchyni, vaření je baví a chtěli by se naučit připravovat samostatně chutné pokrmy ze studené i teplé kuchyně. Seznámí se s pravidly nakupování, cenami surovin, s etiketou stolování, hygienickými zásadami a pravidly zdravé výživy.Jídla volíme společně s dětmi podle sezóních možností, podle různých svátků a podle toho, co mají rády nebo by si chtěly vyzkoušet. Kroužek je vhodný pro děti ve věku od 10 do 14 let. Scházíme se každou středu od 14:00 do 16:00 hodin v učebně cvičné kuchyně na ZŠ Toužim.


Těší se na Vás vedoucí zájmového kroužku Gabriela Krbcová 

Naši partneři