Novinky

03.01.2018 Letní dětské tábory

Přihlašování na letní tábory ( pobytové i příměstské) bude zahájeno 1. března 2018. Přihlášení bude možné online, osobně v Domě dětí a mládeže nebo na mailu cernokova@ddmkv.cz, dolezalova@ddmkv.cz, kocek@ddmkv.cz. Více na http://www.ddmkv.cz/tabory . Informace jsou postupně doplňovány a aktualizovány.

04.09.2017 Přihlašování do zájmových kroužků na školní rok 2017/2018

Zápis do zájmových kroužků konaných v Karlových Varech, bude možný od poloviny měsíce září. Sledujte naše webové stránky, postupně doplňujeme informace o jednotlivých kroužcích. Přihlašovat bude moci své děti: on-line, telefonicky, mailem nebo osobně v DDM Karlovy Vary. Přihlášení na zájmové kroužky v ostatních městech a obcích proběhne začátkem měsíce října.

01.03.2017 Letní tábory 2017

Přihlašování na letní tábory bude zahájeno 1. března 2017. Přihlášení bude možné online, osobně v Domě dětí a mládeže nebo na mailu cernokova@ddmkv.cz nebo mullerova@ddmkv.cz . Informace k táborům naleznete v kapitole Tábory. Postupně informace doplňujeme a aktualizujeme.

03.02.2017 Pololetní prázdniny

Máme pro Vás připravený program na pololetní prázdniny. A navíc pro Vás chytáme soutěž o volné vstupenky na tuto zábavnou akci pro děti. Pozvánku na akci a informace k soutěži naleznete v UDÁLOSTECH. Sledujte program akcí na hlavní straně.

Základní gymnastika II Toužim

Gymnastika - velmi ladný sport!!!

Základní gymnastika pomáhá cvičencům vytvořit si předpoklad pro kladné ovlivnění zdraví s důrazem na všestranný rozvoj organismu.  Obsahuje cvičení -  prostná (chůze, běh, sed, leh, poskok,obrat, apod.), s náčiním (švihadla, míče, lana, obruče, apod.), na nářadí(lavičky, žebřiny, trampolíny, hrazdy, apod.), cvičení užitá a akrobatická. Kroužek je vhodný pro dívky ve věku od 9 do 12 let. Scházíme se každé čtvrtek od 14:00 do 15:00 hodin v tělocvičně ZŠ Toužim.

Těší se na Vás vedoucí zájmového kroužku Josef Hudec

Naši partneři