MENU

NOVINKY

Novinky

23.05.2018 GDPR

DDM Karlovy Vary přijalo opatření k dodržování GDPR ve školském zařízení. (Viz. článek). Průběžně Vás budeme informovat.

27.02.2018 Online přihlašování

Pro online přihlášení na tábory, popř.zájmové kroužky se musíte nejprve zaregistrovat. Podrobný návod naleznete zde: https://ddmkv.iddm.cz/admin/inc/download.php?type=document&id=1427199832 nebo to můžete zkusit rovnou na odkazu níže. https://ddmkv.iddm.cz/ Po registraci už jen můžete přihlašovat své dítko na jakoukoliv akci. ;-)

03.01.2018 Letní dětské tábory

Přihlašování na letní tábory ( pobytové i příměstské) bude zahájeno 1. března 2018. Přihlášení bude možné online, osobně v Domě dětí a mládeže nebo na mailu cernokova@ddmkv.cz, dolezalova@ddmkv.cz, kocek@ddmkv.cz. Více na http://www.ddmkv.cz/tabory . Informace jsou postupně doplňovány a aktualizovány.

04.09.2017 Přihlašování do zájmových kroužků na školní rok 2017/2018

Zápis do zájmových kroužků konaných v Karlových Varech, bude možný od poloviny měsíce září. Sledujte naše webové stránky, postupně doplňujeme informace o jednotlivých kroužcích. Přihlašovat bude moci své děti: on-line, telefonicky, mailem nebo osobně v DDM Karlovy Vary. Přihlášení na zájmové kroužky v ostatních městech a obcích proběhne začátkem měsíce října.

DDM NA FACEBOOKU

V šermírně na Růžovém Vrchu vychází další hvězda

11.04.2017

Karlovarská Lokomotiva na Challenge Wratislavia v soutěžích kordistů obsadila všechny věkové kategorie, výraznější ambice si ale Karlovarští nedělali.

„Vzhledem ke kvalitě startovního pole, na které si pořadatelé jubilejního ročníku dali zvlášť záležet, jsme doufali v nějakou tu šestnáctku, postup do osmičky pak už byl z kategorie tajných přání. Tohle přání nám ale ´pokazila´ Anita Adamcová, která svou soutěž vyhrála!“ neskrýval nadšení šéftrenér a předseda karlovarských šermířů Martin Rubeš.

Cesta Anity k triumfu byla přímočará. V její kategorii U11 se sešlo 118 šermířek z celé Evropy, karlovarský supertalent se nezalekl žádné z nich. Ve skupině vybojovala šest vítězství, v eliminaci si postupně poradila s dalšími třemi závodnicemi a lehce proklouzla z osmičlenného finále.

„První soupeřku o bednu, Polku Magdu Ratyň udolala v infarktovém závěru 8:7, v semifinále vyzvala Ukrajinku Sofii Lukash, kterou porazila 8:6, a čekalo ji velké finále a v něm Magdolia Min z Velké Británie. V průběhu finále před zaplněnými tribunami Anita sice zpočátku jen dotahovala mírný náskok soupeřky, v poslední třetině zápasu se ale prosadilo její veliké srdce bojovnice, houževnatou Britku udolala 8:6 a zaslouženě byla dekorována nejlepší šermířkou své kategorie,“ přiblížil cestu karlovarské žačky k triumfu Martin Rubeš a dodal: „Skvělou práci odvedl trenér Standa Jambor, který prošel s Anitou vítězně celým turnajem.“

„Anita patří k největším talentům našeho oddílu a na domácích soutěžích už to prokázala mnohokrát, ale to, co předvedla ve Wroclawi, nám vyrazilo dech. Pokud vydrží a bude zdravá, můžeme se od ní v budoucnu dočkat velikých věcí,“ prorokuje Rubeš.

Autor: Jiří Linhart
Zdroj: http://karlovarsky.denik.cz/ostatni_region/v-sermirne-na-ruzovem-vrchu-vychazi-dalsi-hvezda-20170329.html