MENU

NOVINKY

Novinky

05.03.2018 Nemoc v DDM

Vážení rodiče a děti, vzhledem k tomu, že chřipková epidemie zasáhla především naše pracovníky, je provoz DDM omezen. Kroužky začínají v DDM ve 14.30 - otevření DDM. Máte-li dotazy, obracejte se na nás písemně - mailem. Děkuji za pochopení Babincová Dana - ředitelka DDM

27.02.2018 Online přihlašování

Pro online přihlášení na tábory, popř.zájmové kroužky se musíte nejprve zaregistrovat. Podrobný návod naleznete zde: https://ddmkv.iddm.cz/admin/inc/download.php?type=document&id=1427199832 nebo to můžete zkusit rovnou na odkazu níže. https://ddmkv.iddm.cz/ Po registraci už jen můžete přihlašovat své dítko na jakoukoliv akci. ;-)

01.02.2018 Hledáme šikovné oddílové vedoucí na dětský tábor

Hledáme šikovné oddílové vedoucí na dětský tábor Tajuplný ostrov na Vladaři u Žlutic v termínu od 30.6 do 14.7. Nabízíme práci v příjemném kolektivu, ubytování a stravu zdarma, pohodovou atmosféru, finanční odměnu. POŽADAVKY NA VEDOUCÍ věk min. 18 let, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, psychickou odolnost, kladný vztah k dětem, zodpovědnost, samostatnost, týmový duch, příjemné vystupování, zkušenosti s prací s dětmi, hra na libovolný hudební nástroj výhodou, Životopisy prosím zasílejte na adresu dolezalova@ddmkv.cz.

03.01.2018 Letní dětské tábory

Přihlašování na letní tábory ( pobytové i příměstské) bude zahájeno 1. března 2018. Přihlášení bude možné online, osobně v Domě dětí a mládeže nebo na mailu cernokova@ddmkv.cz, dolezalova@ddmkv.cz, kocek@ddmkv.cz. Více na http://www.ddmkv.cz/tabory . Informace jsou postupně doplňovány a aktualizovány.

DDM NA FACEBOOKU

Vánoční Párty

22.12.2017 Toto pojetí podtrhlo vystoupení dětí a ostatních účinkujích, která byla velmi rozmanitá. Představily se některé taneční kroužky a folklorní soubor Dyleň. Všechna taneční vystoupení se nesla v moderním duchu a v zajímavém pojetí.Novinkou byla Akrojoga, kde se pojí prvky jogy s párovou akrobacií. Hudební oddělení si připravilo rozmanitý repertoár napříč různými hudebními styly. Diváci si mohli poslechnout klavírní skladby, bubnování a skladbu Broken stick, dětskou kapelu Juniorbeat a kapelu dětí. Nechyběli ani hosté- p. Josef Kaločaj, Matěj Závodný a Sandra Svobodová. Na závěr jsme si všichni zazpívali za doprovodu flétnového dívčího sboru vánoční koledy. Účast byla nad očekávání velká. Akci doprovázel a moderoval Pavel Hudy, vedoucí hudebního oddělení. Celou akci dokumentoval fotografický kroužek. Fotografie naleznete na tomto odkazu: https://www.zonerama.com/ddmkv/Album/3965903