15.10.2019 Zimní provoz v Centru zvířat ve Staré Roli

Od 15. října otevřeno pro veřejnost po – ne 10:00 – 16:00 V Centru zvířat je stálá expozice v budově a na zahradě. Přijďte se podívat k nám do klidného prostředí, které vybízí k relaxaci. Těšíme se na Vás.

13.02.2019 Tábor Studánka 4. turnus

V letošním roce nově pořádáme 4. turnus na táborové základně Studánka. Hlavní vedoucí je Alenka Mičkaninová (dlouholetá oddílová vedoucí z 3. turnusu), která má se svým týmem připravenou celotáborovou hru: ŠKOLA ČAR A KOUZEL. Doufáme, že otevřením tohoto turnusu uspokojíme vysokou poptávku. Těšíme se na Vás.

13.02.2019 Jarní prázdniny

Ve dnech 18. - 22. 2. 2019 se zájmové kroužky nekonají. Všem dětem přejeme ať si pořádně užijí dny volna. ;-)

04.02.2019 Vedoucí příměstských táborů

Hledáme hlavní vedoucí příměstských táborů. Termíny: 1. - 4. 7. 2019 22. - 26. 7. 2019 26. - 30. 8. 2019 Požadavky: pedagogické vzdělání, věk + 20 let, kladný vztah k dětem, bezúhonnost, schopnost spolupracovat v týmu, praxe s dětmi je výhodou. V případě zájmu pište na mail: cernokova@ddmkv.cz

DDM NA FACEBOOKU

Malé ohlédnutí na již proběhlou výstavu modelů ŽMK DDM KV.

25.02.2019 Malé ohlédnutí na již proběhlou výstavu modelů ŽMK DDM KV.
3 dny byla otevřena expozice KARLOVARSKÉ LOKÁLKY zaměřená nejen na modelovou železnici, ale i železnici skutečnou převážně mapující region Karlovarska.
Oproti loňskému roku, kdy výstava probíhala 7 dní, jsme letos nabídli pouze 3 dny. Výstavu navšívilo necelých 500 účastníků nejen z řad modelářů, ale především široké veřejnosti a to nejen z Karlovarska. Nezvyklý zájem veřejnosti lze připsat především propagaci, která z vlastní iniciativy měla zájem tuto akci propagovat (ČT- D / ČS rozhlas KV studio) za což patří velký dík, tak jako za stále velkou podporu a podmínky v DDM Karlovy Vary a v neposlední řadě celému týmu našich členů - především žáků, kteří řadu 7 z 9 kolejišť obsluhovali, rodičům za podporu a pochutiny v náročné 3 denní službě.
Věříme, že bude v budoucnu opět co nabídnout, neboť jsme opět obdrželi několik darů, které budou po úpravách vystaveny.
Na další akci Na Viděnou.

Železniční modelářský klub DDM Karlovy Vary
Hoza Pavel