MENU

NOVINKY

Novinky

18.09.2020 Nošení roušek v našem domečku

1) Roušky jsou nutné všude pod střechou (tzn. na kroužku, ve společných prostorách…) 2) Výjimkou jsou kroužky. • předškolních dětí • ZK, jsou-li účastníky pouze děti z 1.stupně ZŠ • ZK, které mají sportovní charakter, zpěv, hra na dechové nástroje… 3) Je nutné dodržet nařízení ředitelky DDM o pohybu rodičů v prostorách DDM (v době ZK) 4) V Centru zvířat může stále probíhat prohlídky, ale pouze s rouškou (opět neplatí pro děti z MŠ a 1.stupně ZŠ, popř. osoby se sníženým intelektem) 5) Akce (např. Otmar atd. pouze pro děti 1.stupně ZŠ)

16.09.2020 Ztráty a nálezy

V našem domečku na Čankovské jsou k vyzvednutí ztráty a nálezy z LT Studánka.

15.09.2020 Chystá se přespávačka

Již brzy bude možnost přihlásit se na tradiční přespávačku se skřítkem Otmarem :)

02.09.2020 Den otevřených dveří

Dne 10.9. od 15 hodin se na vás těšíme v rámci dne otevřených dveří v našem domečku. Děti budou mít možnost vyzkoušet si některé kroužky a zároveň se hned přihlásit. Těšíme se na vás :)

DDM NA FACEBOOKUVyjádření ředitelky

09.06.2020 4. května 2020 se objevil na Facebooku příspěvek, že Minizoo chtělo utratit osmáky degu z nařízení vedoucího...
Jedná se o zprávu, která se NETÝKÁ našeho Centra zvířat ve Staré Roli. DDM spolupracuje s Krajskou veterinární správou a naše zvířata jsou pod dohledem veterinářů.

Přijďte se podívat do našeho Centra zvířat ve Staré Roli a zjistíte, že je o naše zvířata vzorně postaráno a že se jim u nás dobře daří.

Děkuji za pochopení a Vaši přízeň.

Dana Babincová
ředitelka DDM