MENU

NOVINKY

Novinky

06.04.2021 Stopovačka

Už jen zítra můžete najít poklad v naší první stopovačce. Kdo to nestihne, nemusí být smutný. Další stopovačku pro vás již chystáme

02.04.2021 První STOPOVAČKA

Již zítra se můžete těšit na naši první "STOPOVAČKU". Během zítřejšího dne na našem FB a webu zveřejníme souřadnice + malou nápovědu k bodu, kde bude schovaný velikonoční poklad pro děti. Tento poklad bude na místě do velikonočního pondělí. Vydejte se na velikonoční procházku a najděte poklad :)

22.03.2021 Velikonoční soutěž

Už se taky chystáte na Velikonoce? V nejbližších dnech pro Vás připravujeme soutěž o nejkrásnější kraslici. Sledujte náš FB nebo webové stránky :)

12.03.2021 Velikonoční prázdniny

1. 4. 2021 pro Vás chystáme velikonoční prázdniny, opět jako připravené trasy s úkoly. Zatím můžeme prozradit, že budou dvě trasy a z toho minimálně jedna bude sjízdná pro kočárky. Také se můžete těšit na velikonoční tématiku a spoustu úkolů :) Těšíme se na Vás Tým DDMKV

DDM NA FACEBOOKUPoděkování - jarní prázdniny

09.03.2021 Vážení rodiče, děti a přátelé našeho domečku, chceme vám touto cestou moc poděkovat za velkou účast na jarních prázdninách v DDMKV. Každý den Vás na trasu vyrazilo víc než 100. Pro nás je to téměř neuvěřitelné a byli jsme velmi mile překvapeni. Doufáme, že se Vám všechny trasy líbily a odnesli jste si krásné odměny od pátečního kola štěstí. Také chceme vyzdvihnout Vaši skvělou spolupráci a úžasné chování na všech trasách. Celou dobu jste dodržovali vládní nařízení, všechny úkoly zůstaly na svém místě, nikde nezůstaly žádné odpadky. Moc Vám za vše děkujeme. 
Ale jarními prázdninami rozhodně nekončíme. Již v tuto chvíli pro Vás chystáme trasu na velikonoční prázdniny a máte se rozhodně na co těšit.
Těšíme se na Vás Tým DDMKV