06.01.2022 Stopovačka

Ve dnech 11. - 13. 2. 2022 pro vás připravujeme zimní stopovačku.

05.01.2022 Přihlášení na tábory

Přihlašovat na tábory se můžete od 1. 2. 2022 od 00:00 hodin.

23.11.2021 MIKULÁŠSKÁ - ZRUŠENO

Vážení rodiče, vzhledem k vládním nařízením, rušíme MIKULÁŠSKOU V DDM. Děkujeme za pochopení Tým DDMKV

12.11.2021 3.12. nás navštíví Mikuláš

DDM navštíví Mikuláš s čertem a andělem. 3.12. od 16 hodin se mohou děti těšit na tuto trojici :)

SLEDUJTE NÁS

Výstava modelové železnice 18.-20.3. 2022

16.02.2022 Zdravím Vás,

vzhledem k uvolnění situace a stanoveným opatřením připravuje Železniční modelářský klub Karlovy Vary při DDM Čankovská K. Vary ve dnech 18. - 20. březen 2022 10-17 hodin - výstavu nejen modelové železnice
                         DNY OTEVŘENÉ EXPOZICE - KARLOVARSKÉ LOKÁLKY

Expozice nabízí pohled na řadu modelů - základní měřítka od Z 1:220 až po zahradní železnici - provoz kolejišť - předměty skutečné železnice a mnoho zajímavého po 3 dny v DDM Karlovy Vary.
                                                   Těšíme se na Vaši návštěvu.