06.01.2022 Stopovačka

Ve dnech 11. - 13. 2. 2022 pro vás připravujeme zimní stopovačku.

05.01.2022 Přihlášení na tábory

Přihlašovat na tábory se můžete od 1. 2. 2022 od 00:00 hodin.

23.11.2021 MIKULÁŠSKÁ - ZRUŠENO

Vážení rodiče, vzhledem k vládním nařízením, rušíme MIKULÁŠSKOU V DDM. Děkujeme za pochopení Tým DDMKV

12.11.2021 3.12. nás navštíví Mikuláš

DDM navštíví Mikuláš s čertem a andělem. 3.12. od 16 hodin se mohou děti těšit na tuto trojici :)

SLEDUJTE NÁS

Pololetní prázdniny 865

V pátek 4.2.2022 pořádáme akci Pololetní prázdniny na které s dětmi vyrazíme do parku Hopsina v Plzni. Tento zábavní park oplývá různými atrakcemi od stanovišť pro nejmenší, přes překážkové dráhy a stanoviště soustředěné na stabilitu po obří skluzavky.Děti si zde užijí spoustu zábavy a pohybu.
Sraz dětí je v DDM na Čankovské do 8:00 a vyzvednutí je možné do 16:00.
Vzhledem k pandemické situaci a našim aktivitám, je potřeba, aby účastníci pololetních prázdnin v DDM měli potvrzení o PCR testu mladšího 72 hodin a to v průběhu celé akce, které si vezmou s sebou.

Kód 113502
Název Pololetní prázdniny 865