MENU

NOVINKY

Novinky

21.02.2020 Jarní prázdniny

Od 24. do 28.2 bude u nás v domečku příměstský tábor v rámci jarních prázdnin. Program bude bohatý a je na co se těšit. Navštívíme Jump arénu v Kadani, Techmánii v Plzni, bazén v Sokolově, Centrum zvířat ve Staré Roli a snowtubing na Božím Daru. Tak ahoj v pondělí :)

17.02.2020 Seminář malování na hedvábí

Pod vedením zkušené lektorky Hanky, pro vás 28.3.2020 od 9 do 14 hodin chystáme seminář malování na hedvábí. Akce proběhne v DDM na Čankovské. Již teď si můžete rezervovat místo zde na stránkách nebo přímo v DDM na Čankovské.

05.02.2020 Letní tábory

Přihlášky na letní tábory (pobytové a příměstské) byly dány k dispozici v pondělí 3.2.2020. Vzhledem ke zkušenostem z loňského roku jsme "malinko přiostřili" na "chronické blokaře". Jedná se především o příměstské tábory. V nových podmínkách je, že tábor musí být uhrazen do 30 dnů od podání přihlášky. Pak bude přihláška zrušena a volné místo nabídnuté náhradníkovi. Děkujeme za pochopení

15.10.2019 Zimní provoz v Centru zvířat ve Staré Roli

Od 15. října otevřeno pro veřejnost po – ne 10:00 – 16:00 V Centru zvířat je stálá expozice v budově a na zahradě. Přijďte se podívat k nám do klidného prostředí, které vybízí k relaxaci. Těšíme se na Vás.

DDM NA FACEBOOKUChorvatsko - Pag (Straško)


Tábor se nachází v kempu Straško na ostově Pag v Chorvatsku.

Ubytování dětí v plně vybavených mobilních domech s plnou penzí (tzn. jídlo 5x denně). Kemp se nachází přímo u moře (200m od mobilních domů) s oblázkovou pláží (boty do vody jsou tedy nutností). V kempu jsou restaurace ale i obchody s potravinami a suvenýry.

Tábor je určen plavců i neplavcům (za předpokladu rukávků nebo kruhu). Kemp je dále vybaven spoustou sportovních hřišť (fotbal, volejball, tenis...), na kterých se budou odehrávat sportovní i odpočinkové aktivity. Pro děti je také naplánovaný výlet lodí a další výlety.

Bližší informace na adrese: https://www.iveria.cz/pag-novalja-kemp-strasko